Praženie u nás prináša niekoľko noviniek

S novým pražením prichádza aj nový dizajn. Nakoľko si pani Cafézia zaslúži patričnú pozornosť, volili sme kombináciu jemnosti, elegancie, dôvtipu aj hĺbky. Súčasné tvary loga, jeho farby aj farby balíčkov Cafézia zobrazujú jej sebavedomie vyplývajúce hlavne z originality. 

NOVÉ TYPY MLETIA

Keďže každý preferuje iný spôsob prípravy kávy, rozhodli sme sa vyhovieť všetkým. Okrem hrubo mletej a zrnkovej kávy teraz ponúkame aj menej známe MOKA mletie, ktoré je vhodné na prípravu v MOKA kávovare (tzv. koťogó). Našu ponuku uzatvára ESPRESSO mletie, ktoré je vhodné do pákového kávovaru. 

TRI DRUHY PRAŽENIA

Už tradične ponúkame tri druhy praženia, ktoré po novom nazývame: 

  • Dark Roast (tmavé praženie)
  • Medium Roast (stredné praženie, bývalá New Orleans)
  • Light Roast (svetlé praženie, bývalá Sarah Blend)

Prítomné jemné rozdiely v dĺžke praženia kávových zŕn, intenzite a tónoch chuti, ako aj minimálne rozdiely v množstve kofeínu ostávajú zachované. 

Doprajte si tak výnimočnosť Cafézie v nových rozmeroch alebo ju najskôr príďte ochutnať priamo k nám! 

VEDELI STE ŽE? 

Názov Cafézia je zložený zo slov „Caffè“ (tal. káva) a „Zia“ (tal. teta). V Taliansku, krajine kávy, má teta ako člen rodiny veľmi významné postavenie, niečo ako krstná mama alebo krstný otec u nás. „Káva od tety“ preto do kruhu rodiny a medzi priateľov prináša dobrosrdečnosť, radosť a ústretovosť. 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík