Účinky

Naša káva v sebe spája tú najlepšiu čerstvo praženú Arabiku s malým množstvom bylín na zníženie alebo elimináciu možných vedľajších účinkov kofeínu a neutralizáciu kyslých zložiek kávy.

Káva Cafézia obsahuje rovnaké byliny ako používa už tisíce rokov Ajurvédska medicína, ktoré pomáhajú udržiavať telo v dobrom zdravotnom stave a pôsobia blahodárne.

Ajurvédske byliny sú populárne pre ich rôzne účinky. Liečivé vlastnosti týchto bylín boli široko známe a využívané domorodým obyvateľstvom Ázie a Severnej Ameriky.

Tieto tri byliny, v kombinácii s antioxidačnými vlastnosťami Arabiky, rovnako zlepšujú vplyv pôsobenia kávy, zvyšujú kvalitu a potešenie z tohto nápoja. Tri organické byliny pridané do kávy Cafézia sú Yzop, Yerba Mate a Lipkavec, z ktorých každá je známa po celé generácie pre svoje prínosy pre zdravie.

Byliny sú prítomné v Cafézii v presne vypočítanom množstve v súlade s prísnymi pravidlami o presnom pomere dávka / účinok. Tieto byliny sú pridané do zmesi kávy vo veľmi malých množstvách, ale šikovne zmiešané tak, aby bola zaistená optimálna chuť a zachované výhody účinkov, tradične spájaných s nimi, pri zachovaní množstva bylín hlboko pod najvyššie povolené hodnoty.

Byliny v Cafézii® plnia dve základné úlohy:

Okrem už spomínaných pozitívnych účinkov liečivých bylín, v kombinácii s kávou zvyšujú jej antioxidačné vlastnosti, čo vylepšuje jej kvalitu a výnimočnosť a zabezpečuje pozitívny vplyv na imunitný systém a metabolizmus v tele človeka.

Jedinečnosť Cafézie spočíva v tom, že má vyššiu hodnotu pH (vďaka alkaloidom získaných z rastlín), a preto nevedie k prekysleniu organizmu a liečivými bylinami modifikovaný kofeín je bez vedľajších účinkov, typických pre normálny kofeín. Takto si milovníci kávy môžu ešte viac vychutnať svoj obľúbený nápoj.

Čo odlišuje Caféziu od všetkých ostatných káv?

Cafézia je viac než len vysoko kvalitný produkt - je unikátnou kávou.

Šálka kávy kedykoľvek

Všetkých, ktorí si chcú vychutnať šálku kávy kedykoľvek počas dňa, po obede, po večeri alebo pred spaním.

Neznášanlivosť na kofeín

Každého, kto znížil spotrebu alebo úplne prestal piť kávu z dôvodu neznášanlivosti na kofeín.

Kava pre športovcov Cafézia

Pred i po fyzickej aktivite

Všetkých športovcov, ktorí sa nechcú vzdať dobrej kávy pred aj po fyzickej aktivite.

Okrem toho uvádzame príklady ochorení, pri ktorých človek nemôže alebo sa mu neodporúča konzumovať kávu, no vďaka jedinečným vlastnostiam Cafézie si opäť môže vychutnať svoj obľúbený nápoj:

Nákupný košík