Často kladené otázky

Nie, Cafézia je bežná káva s malým množstvom bylín zmiešaných v presnom pomere. Tento pomer je založený na predchádzajúcich štúdiách, ktorých cieľom bolo odhaliť maximálnu účinnosť prospešných vlastností bylín.
Presný pomer lipkavca, yzopu a yerba maté v Cafézii systematicky posilňuje Váš imunitný systém a stimuluje mozog s pozitívnymi účinkami na trávenie, metabolizmus cukrov, čistenie toxínov z krvného obehu, zníženie alebo odstránenie možnej artritickej bolesti kĺbov, alebo pomoc pri kožnom ekzéme či akné.
Káva Cafézia nie je liek. Bylinné prípravky nepomôžu v prípade vážnych zdravotných problémov. Cafézia určite zníži alebo úplne odstráni negatívne vedľajšie účinky spojené so vstrebávaním kofeínu (nevoľnosť, nervozita, únava či depresia) spomalením a reguláciou jeho metabolizmu.
Áno, cukor nemá žiadny vplyv na bylinné zložky kávy Cafézia.

Áno; mlieko však môže maskovať chuť Cafézie.

Byliny v káve Cafézia sú v malých množstvách (2% z celkovej hmotnosti produktu), len s priaznivým vplyvom na metabolizmus.
Jediný limit je v množstve kávy (povolená denná dávka kofeínu). 2-3 šálky (2-3 šálky Cafézia espresso) denne sú v poriadku, ako pri normálnej káve.
Zníženie alebo odstránenie vedľajších účinkov súvisiacich s absorpciou kofeínu. Bylinné zložky kávy Cafézia môžu pomôcť posilniť funkciu imunitného systému, podporiť funkciu nervového systému, stimulovať trávenie alebo odstrániť zápchu. Môžu tiež zvýšiť bdelosť a duševné sústredenie, zmierniť artritickú bolesť kĺbov, obnoviť bunky zlepšením bunkového metabolizmu (proti starnutiu), vyrovnať hladinu cukru v krvi a uvoľniť periférne krvné cievy.
Kofeín má podobnú chemickú štruktúru ako dopamín, čo je neurotransmiter, ktorý reguluje motorické funkcie v ľudskom tele; v dôsledku toho kofeín podporuje zodpovedajúce procesy súvisiace s pôsobením dopamínu. Inými slovami, kofeín stimuluje fyzickú aktivitu, a keďže veľmi úzko súvisí aj s metabolizmom serotonínu, ovplyvňuje aj našu psychickú pohodu, sústredenie, postoj a celkovú schopnosť koncentrácie. Je však dôležité poznamenať, že v niektorých prípadoch môže kofeín spôsobiť niektoré menej žiaduce účinky, ako je úzkosť, trasenie, bolesti hlavy, potenie alebo srdcová arytmia. Okrem toho je uvarená káva vždy mierne kyslá. Táto kyslosť môže u niektorých konzumentov viesť k nežiaducim fyzickým účinkom, ako je napríklad žalúdočná nevoľnosť, pálenie záhy alebo nepríjemná chuť. Aby sme znížili potenciálne nepríjemné účinky kávy, vytvorili sme Cafézia, 100% Arabica, fair trade, organická, kóšer a CE certifikovaná káva, ktorá obsahuje zmes 3 organických bylín. Cafézia je originálny kanadský produkt vyrábaný v Londýne v Ontáriu a v poslednom čase si získava na popularite aj v Európe.

Káva Cafézia sa praží z jemnej Arabiky v malých množstvách vždy na objednávku, aby bola svieža, s vynikajúcou chuťou a s dôrazom na kvalitu zabezpečenú modernými laboratóriami.

This Is the Main Heading You Can Edit

Nákupný košík