Caféziu si môžete teraz vychutnať i v Prahe!

V Prahe sa nachádza miesto, ktoré spája vášeň pre kávu, dobré jedlo, dizajn a umenie. Týmto miestom je kaviareň Modernista. Ako milovník Cafézie, chutných dezertov a unikátneho prostredia, určite nechcete premeškať návštevu tohto výnimočného priestoru.

V Café Modernista si môžete našu Caféziu zakúpiť vo forme balíčkov, aby ste si ju tak mohli vychutnať i doma. Ale ak sa rozhodnete ostať a vychutnať si kávu v kaviarni, pripravia vám skvelé espresso.

Miesta, kde vám pripravia Caféziu si starostlivo vyberáme. Nie je to len o výnimočnej atmosfére a dizajne, ale tiež o spôsobe prípravy. Kvalitné kaviarne sú často náročné na výber kávových zŕn, odbornosť pri príprave a čerstvosť. Modernista Café je spojením nielen týchto vlastností, ale priestorom, kde sa kvalitná káva, jedlo, pitie, design, hudba a umenie spoja v jeden úžasný gurmánsky zážitok.

Čo si ku káve môžete v Modernista Café ešte dopriať? 

Ráno vás nakopnú skvelé raňajky s čerstvým chlebom, ktorý obohatí losos, avokádo, čerstvý syr a mnoho iného. Poobede sa môžete smelo zahryznúť do jahodového cheesecaku, v ktorom vás určite neprekvapí chuť tvarohu, pretože je plný lahodnej mascarpone chuti a jeho pevný základ tvoria Lotus sušienky. Večer môžete dokončiť vínom a bublinkami v Proseccu, čím si spríjemníte romantickú noc. A ak by vás prepadol hlad, tak vám pripravia vynikajúci tapas, ktorý ho zaručene odplaší.

Tak neváhajte a navštívte Café Modernista na Zvěřinovej 5. Určite nám nezabudnite  o vašej návšteve napísať, aby sme sa mohli podeliť o vaše príbehy. Café Modernista je miestom, kde sa kvalitná káva a gurmánske pochúťky stretávajú, a my sme o to radšej, že vám môžeme  toto skvelé miesto na kávu odporučiť 🙂Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík